Przyszłość puka do bram

bramy-kraty-automatyka

Ogrodzenia Wiśniowski

Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń, bogate wzornictwo wyszukana forma. Takie ogrodzenie nadaje luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji i podnosi prestiż. Świetnie nadaje się do grodzenia ekskluzywnej willi i rezydencji, obiektów zabytkowych i sakralnych, budynków i urzędów państwowych.


Nowoczesność ubrana w stylową formę. Oryginalne wzornictwo, które nadaje niecodzienny, indywidualny charakter każdej posesji i subtelnie podkreśla jej wyjątkowy charakter. Bogata oferta kolorów standardowych i specjalnych, w wymiarach typowych i na zamówienie.

Ogrodzenia posesyjne to system segmentów i słupków oraz bram przesuwnych, dwuskrzydłowych i furtek. Proponujemy kilkadziesiąt rożnych wzorów w kolorach standardowych, specjalnych lub dowolny z palety RAL, w wymiarach typowych lub na zamówienie. Wszystkie elementy systemu można dowolnie komponować i zestawiać. To modułowa budowa pozwala na dopasowanie ogrodzenia do każdej posesji.


ZALETY:

  • bezpieczeństwo zapewniają: fotokomórki i wyłącznik przeciążeniowy. Ruch bramy jest sygnalizowany przez lampę.
  • czujesz się bezpiecznie za każdym razem kiedy wyjeżdżasz i wracasz do domu. dzięki bramie sterowanej pilotem, szczególnie w nocy, bezpiecznie wjedziesz na posesję bez konieczności opuszczania pojazdu.
  • nie tracisz czasu i energii na poszukiwania. Otrzymujesz kompletną bramę wraz z elementami montażowymi, które umożliwiają instalacje bramy na słupkach z dowolnego materiału: stalowego, kamiennego, lub klinkierowego, do nowego, lub już istniejącego ogrodzenia
  • kupując bramę ręczną masz możliwość montażu automatyki w późniejszym terminie, bez wielkich przeróbek i zbędnych kosztów.
  • Twoja posesja zyska oryginalny charakter i wyszukany styl, jeżeli zamkniesz ją ozdobną bramą dwuskrzydłową. To nowoczesność w tradycyjnym wydaniu.  • O każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych , komfortowo i bezpiecznie wjedziesz na posesję. Dzięki bramie zdalnie sterowanej nie musisz wysiadać z samochodu. Bramę otworzysz jednym palcem. Klik i jesteś w środku.
Bez wychodzenia z domu decydujesz, kto będzie Twoim gościem. Dzięki zamontowanemu na słupku domofonowi masz łatwy kontakt z osobą stojącą na zewnątrz. Decydując się na video domofon dodatkowo widzisz z kim rozmawiasz.

W nocy, w deszczowe czy mroźne dnie nie musisz wychodzić na zewnątrz. Jednym przyciskiem otworzysz furkę, po czym zamek zarygluje się samoczynnie.
Masz ładną i reprezentacyjną furtkę, przez którą przyjemnie jest wejść do środka. Docenia to zaproszenie goście.

Nawet podczas nieobecności domowników służby komunalne wykonają swoje zadanie bez wchodzenia na Twoją posesję. W prosty sposób furtkę zamkniesz wydzielone miejsce ze stojącymi pojemnikami zarówno od strony ulicy jak i ogrodu.Rodzaj materiałów, z których zbudowane jest ogrodzenie, jego kształt i wzór powinny ściśle współgrać ze stylem architektonicznym domu i otaczającego go krajobrazu. Do nowoczesnych domów pasują proste, stalowe ogrodzenia a do rezydencji-zdobione.Polityka prywatności | Warunki użytkowania|Kontakt