Przyszłość puka do bram

bramy-kraty-automatyka

Automatyka do bram garażowych

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA:

Napędy garażowe Sommer można zastosować do następujących typów bram:
  • bramy segmentowe
  • bramy uchylne
  • bramy podsufitowe
  • bramy segmentowe boczne, bramy otwierane na bok
  • bramy skrzydłowe (konieczne dodatkowe wyposażenie).

TUV, RAL

Firma SOMMER posiada certyfikat ISO 9001. Cały zakład jest na bieżąco nadzorowany i kontrolowany przez niezależne ośrodki zajmujące się kontrolą.

SOMMER MARATHON

Najwyższej klasy produkt mający zastosowanie na prywatnych posesjach, jak również w obiektach przemysłowych, oferujący technikę napędową na najwyższym poziomie.
Wydajny silnik z wysokiej jakości przekładnią i energooszczędnym transformatorem zapewnia dużą satysfakcję, wygodę i bezpieczeństwo.
Malowana proszkowo szyna jezdna dodatkowo podnosi wysoką jakość produktu.
System naciągniętego nieruchomego łańcucha umożliwia, szybki i łatwy montaż.
Sterowanie napędu jest wtykowe i łatwo dostępne dla serwisu. Znajdują się na nim przyłącza dla fotokomórek, zewnętrznej lampy ostrzegawczej różnych typów listew krawędziowych oraz wielu innych urządzeń dodatkowych.SOMMER DUO

Lider wśród napędów. Kompaktowy, praktyczny i wydajny. Wyrafinowany i niezwykle prosty w montażu. Dzięki oddzielonej obudowie sterowania z wprowadzoną wtyczką, każdy może teraz optymalnie wykorzystać istniejące już w garażu gniazdo zasilające. Niewielki wysiłek zapewniający wysoką wygodę.

Oświetlenie znajduje się odpowiednim dla Państwa miejscu-przy wejściu lub wyjściu z garażu.
Montaż dodatkowego przycisku jest zbyteczny, gdyż jest zintegrowany z obudową sterownika.
Nie ma potrzeby instalacji gniazdka zasilającego na suficie. A dzięki możliwości wyboru miejsca instalacji przewodu zasilającego 24 V na początku lub na końcu szyny jezdnej osiągają Państwo najkrótszą drogę do najbliższego gniazdka.
Polityka prywatności | Warunki użytkowania|Kontakt