Przyszłość puka do bram

bramy-kraty-automatyka

KRISPOL

BEZPIECZEŃSTWO


O tym czy firma jest bezpieczna i godna zaufania, świadczą jej dokonania i doświadczenie. Od początku istnienia staramy się błyskawicznie reagować na potrzeby rynku. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi partnerami handlowymi, którzy podobnie jak my dbają o swoich Klientów. Wykorzystując najnowsze technologie i korzystając z najlepszych materiałów udaje się nam skutecznie rozwijać firmę od momentu jej powstania w roku 1991.

KOMFORT


Z punktu widzenia Klienta, jedną z najistotniejszych wartości charakteryzujących współpracę z firmą jest kontakt z kompetentnymi dystrybutorami, dostępnymi pod telefonem. Sieć dystrybucji KRISPOL obejmuje całą Polskę, a dotarcie do klienta jednego z ponad kilkuset profesjonalnych doradców zajmuje minimum czasu. Oprócz tego pełna informacja zawarta jest na firmowej stronie internetowej KRISPOL. W ten sposób zapewniamy Klientowi pełen komfort współpracy.

ESTETYKA


Staramy się, aby wizerunek KRISPOL był w pełni profesjonalny. To w końcu dzięki niemu Klienci mają możliwość rozpoznania naszej firmy i jej produktów na rynku. Stała współpraca z renomowaną agencją reklamową to godziny narad i pracy, których efektem jest jasny oraz przejrzysty image. Dzięki temu KRISPOL jest od lat firmą rozpoznawalną w branży.

TRWAŁOŚĆ


KRISPOL to firma, która odniosła sukces. Jej obecność na rynku utrwala się tysiącami sprzedanych produktów-i co najważniejsze-zadowoleniem Klientów. To właśnie w ten sposób zdobywamy doświadczenie, a w tym samym umacniamy naszą pozycję na polskim rynku. Jednocześnie staramy się stale rozwijać naszą ofertę, co w efekcie prowadzi do umocnienia pozycji KRISPOL w ścisłej czołówce producentów

Polityka prywatności | Warunki użytkowania|Kontakt