Przyszłość puka do bram

bramy-kraty-automatyka

PEWNE OTWARCIE

Prawidłowe działanie bram zależy przede wszystkim od rodzaju użytego napędu. KRISPOL oferuje napędy renomowanych firm, różniące się siłą ciągu, co wynika bezpośrednio z gabarytów i przeznaczenia bramy przemysłowej. Są to tzw. Napędy boczne, czyli zamontowane z lewej lub prawej strony bramy.

Wszystkie napędy odpowiadają najnowszym przepisom bezpieczeństwa norm UE i objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Napędy stosowane przez KRISPOL cechuje:

  • niezawodna mechanika
  • mocny silnik
  • inteligentne sterowanie
  • w pełni kompatybilna praca systemów nadawczych i odbiorczych
  • wysokiej klasy elektronika.

W ofercie KRISPOL znajdują się bramy, których przeznaczeniem jest praca w nietypowych warunkach np. w podwyższonej wilgotności. Zawiasy, linki, wkręty i rolki wchodzące w skład takiej bramy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Ich specyfika wymaga też użycia motoreduktora i centrali sterującej o podwyższonej klasie ochrony przeciwwilgociowej.

W przypadku bram montowanych w myjniach samochodowych i innych miejscach powodujących przyśpieszoną korozję, spełniony musi być cały szereg norm dotyczących powłok ochronnych elementów bram segmentowychDzięki swojej trwałości i rozwiązaniom konstrukcyjnym bramy przemysłowe KRISPOL, nadają się doskonale do obiektów o dużych gabarytach, które wymagają zamontowania jednej dużej bramy lub kilku mniejszych bram. Takie rozwiązania dotyczą zwłaszcza wielkich centrów logistycznych lub handlowych, rozbudowanych laboratoriów czy fabryk.KRISPOL proponuje kompleksowe rozwiązania dla otworów o dużej wysokości. Składają się na nie: brama z odpowiednim prowadzeniem oraz zamontowane do niej drzwi serwisowe.
Polityka prywatności | Warunki użytkowania|Kontakt